O mně


Já radím a doporučuji, Vy rozhodujete.

Emoce a pocity nikdy nejsou dobrým rádcem ve financích. Můžou vést k unáhleným, a ne zcela ideálním rozhodnutím. Je jednoduché společně probrat odborné principy, které vám lidsky a srozumitelně přiblížím. Získáte tak další úhel pohledu ke svým rozhodnutím a budete vědět, že můžete být v klidu.

Nemusíme spolu ve všem souhlasit, ale i když se nakonec nerozhodnete zcela podle mých rad a doporučení, budete vědět, že jste při svém rozhodování vzali v úvahu všechny podstatné odborné informace, okolnosti a možnosti.

Ptejte se mně na cokoli, otevřeně a na rovinu vám vždy odpovím a to i v případech, kdy odpovědi možná neradi uslyšíte.  

Spoluprácí se mnou získáte to nejcenější čímž je můj ČAS, více než dvacetiletá praxe a odbornost, kterou v tak komplexním rozsahu disponuje pouze necelá stovka poradců v ČR.

2018 Freedom Financial Services, s.r.o.

V roce 2018 jsem byl vybrán a dostal možnost přidat se ke společnosti Freedom Financial Services, s.r.o. (FFS). S ohledem na vývoj oboru, trhu i společnosti, ve které jsem do té doby působil, jsem se rozhodl udělat další zásadní krok a se společností Freedom (FFS) spojil síly.
 
Důvodem byla vize přinášet klientům tu nejvyšší dostupnou a možnou úroveň služeb a zejména služby, které jsou schopni poskytnout pouze desítky poradců v ČR. Tím pádem pro sebe i kolegy vytvořit tzv. bezkonkurenční prostředí. Přinášet tedy stávajícím i novým zákazníkům unikátní služby jako jediní na trhu, např. službu ČESKÁ PENZE, PRIVÁTNÍ FINANČNÍ AUDIT a další. 

2007 DataLife a.s.

Vzhledem k vývoji trhu a možností jsem se rozhodl pro krok kupředu a začal spolupracovat se společností Datalife a.s., tedy společností MLM typu. Tato spolupráce již skýtala možnost přinášet zákazníkům do jisté míry nezávislost, která se v čase rozvíjela. Uplatnil a rozšířil jsem zde zkušenosti jak obchodní tak manažerské. Prošel jsem pozicí Oblastního manažera až po pozici Ředitele obchodního zastoupení. Ve Znojmě jsem otevřel kancelář, kde jsem působil i s týmem. 

2006 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

V roce 2006 jsem ukončil roční léčení po vážné autonehodě a začal působit jako Regionální manažer prodeje u ČPP a.s. v oblasti Znojmo. Zde jsem měl možnost předávat zkušenosti z předchozí obchodní praxe a získávat zkušenosti v oblasti vedení týmu a manažerské činnosti. 

2000 Kapitol a.s.

K "finančnímu poradenství" jsem se dostal v roce 2000, kdy jsem zahájil svoji činnost ve společnosti Kapitol a.s. jako "finanční poradce". V této době se ve skutečnosti jednalo pouze o prodej produktů životního kapitálového pojištění výhradně pro pojišťovnu Kooperativa a.s.. O poradenství natož nezávislé tedy tehdy ve skutečnosti nešlo. Nicméně byla tato zkušenost zásadní a užitečná pro další posun. 

Reference

Reference

Dana Latnerová

Suchohrdly
Dobrý den, mohu potvrdit skvělou spolupráci s panem Míšou, velice profesionální a lidský přístup. Za mě obrovská spokojenost, doporučuji všem.
Více
Reference

Marie a Štefan Šabovi

žena na mateřské, voják z povolání - Únanov
Profesionální přístup, naprostá spokojenost.
Více
Reference

Veronika Švarcová a Rudolf Kubošný

Plaveč
Perfektní komunikace, profesionální, ale přitom lidský přístup!!! 
Více
Reference

Martin Svadbík

prodavač - Pravice
Po dlouholeté spolupráci mohu pana Míšu jedině doporučit. Kvalita servisu je výborná.
Více
Reference

Pavlína Tomášková

pohostinská činnost, OSVČ - Plaveč
S panem Oldřichem Míšou jsem velice spokojená. Ve všem mi ochotně poradil a pomohl. Děkuji za dlouholetou spolupráci a těším se na další. 
Více
Reference

Jana a Petr Liškovi

Bantice
Vážený pane Míšo, vážím si Vás jako člověka i jako mého finančního poradce a jsem s Vašimi službami velmi spokojen již několik let. Těším se na další spolupráci. S pozdravem. Petr
Více
Reference

Soňa a Pavel Polákovi

zaměstnanci ve státní správě - Dobšice
S panem Oldřichem Míšou jsme velice spokojeni. Jeho poradenství je na profesionální úrovni. Těšíme se na další spolupráci.
Více
Reference

Jindřich Širůček

www.strunkovani.cz - Praha
Dvěma slovy: Profesionální Přístup. Považuji se za velmi náročného klienta, protože se ve všem nimrám a chci vše vysvětlit do detailu. Oldřich byl schopen na všechny mé dotazy odpovědět a měl jsem pocit, že ho to nijak neobtěžovalo, narozdíl od jiných lidí. Velmi jasně se držel tématu, do komunikace nevstupovali osobní příběhy, a vždy jsme se přátelsky domluvili. Když se v něčem nevyznal (mateřská dovolená :D ), tak to jasně řekl a nehrál si na frajera. Jde vidět, že Oldřich má dlouholetou zkušenost, jak v oblasti sociálního zabezpečení a financí tak i v práci s klienty. Na vše na čem jsme se dohodli, tak přesně dodržel. Doporučuji především pro serióznost, vstřícnost a profesionalitu. Děkuji a těším se na další spolupráci.
Více
Reference

Miroslav Jordán

výškové práce, OSVČ - Hodonice
S panem Oldřichem Míšou jsem velice spokojen. Jeho poradenství je na profesionální úrovni. Doporučuji.
Více
Reference

Dana Navrátilová

Dog Therapy - odborník na psí chování, OSVČ
Pan Míša je velice profesionální, je vidět že je člověk na svém místě, který rozumí své práci. S jeho službami jsem velmi spokojená.
Více
Reference

Mirka Bětíková

lektorka kineziologie - Znojmo
Jsem velmi spokojená, srozumitelně vysvětlí, poradí, nastaví finance jak je potřeba např. spoření, pojištění a podobně, můžu jen doporučit.
Více
Reference

Denisa Latnerová

Znojmo
Naprostá spokojenost, pan Míša je profesionální, vstřícný, všechno srozumitelně vysvětlí a poradí. Určitě mohu doporučit.
Více

Kontaktní formulář

Napište mi prosím svůj dotaz, spojím se s Vámi co nejdříve to bude možné.